Máme zlato!

22. května proběhlo okresní kolo basketbalu dívek. Naše dívky vybojovaly skvělé první místo. Náš tým reprezentovaly Veronika Plutová, Nikol Kapiasová, Aneta Ziembinská, Adéla Doležalová, Adéla Oczadlá, Daniela Ferfecká, Barbora Kubínková a Julie Kvíčalová. Děkujeme za reprezentaci školy a srdečně gratulujeme k úžasnému výkonu!


Řazení: Alba | Podle data

Basketbal - dívky - okresní kolo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...