Adopce Zoo Ostrava

Symbolickou adopcí přispíváme formou finančního daru na chov zvířat, provoz a rozvoj Zoo Ostrava. Několik let jsme byli adoptivními rodiči opičky Miloše. Nyní máme druhým rokem adoptovanou žirafu, kterou jsme pojmenovali Hugo.

V zoologické zahradě si můžete u expozice všimnout tabulky s názvem naší školy. Pokud byste se s námi chtěli podělit o fotografii z návštěvy Zoo, můžete nám ji zaslat na veronika.smitalova@zsskrecon.cz

Během školního roku proběhne dobrovolná finanční sbírka, do které se budou moci zapojit všichni žáci. Poděkováním za podporu jsou vstupenky pro žáky a další výhody spojené s návštěvou Zoo. 

Pokud byste se chtěli dozvědět více o adopci, můžete se informovat na webových stránkách.

Foto: Zoo Ostrava

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...