Den účesů

I.stupeň

1.místo: Daniela Ferfecká (5.třída), 2.místo: Ondřej Cieslar (5.třída), 3.místo: Nela Brisudová (1.A)

II.stupeň

1.místo: Rozárka Karpetová (7.A), 2.místo: Valérie Pauliová (7.B), 3.místo: Karolína Stará (8.třída), Karolina Hejnová (9.třída)

Žáci, kteří postoupili do užšího výběru (bez umístění): Filip Klepáč (1.A), Jakub Hanusek a Lucie Pustelníková (1.B), Radim Glac a Valeria Nor (2.třída), Natálie Kaniová a Claudie Wróblová (3.třída), Aneta Zembinská a Vítek Látal (4.třída), Karolína Snopková a Richard Štěrba (6.třída), Viktorie Petra Mrázková (7.B), Jiří Kuldánek (8.třída), Renata Konečná (9.třída)

Těší nás zájem všech zúčastněných dětí.


Zobrazení: Alba | Podle data

Den účesů 2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...