Zpěváček ze Slezska

Všem odvážným soutěžícím děkujeme za účast a Amálce blahopřejeme. Tady jsou výsledky:

Regionální kolo

Amálka Polášková (1.B) získala 3.místo

Městské kolo

1.kategorie

(1.místo postup do regionálního kola)

1.místo Amálka Polášková (1.B), 2.místo Nina Nováková (1.A)

Školní kolo

(1.a 2. místo postup do městského kola)

1.kategorie

1.místo Nina Nováková (1.A), 2. místo Amálka Polášková (1.B), 3.místo Nela Brisudová (1.A), 4.místo Zuzka Pustelníková (1.B), 5.-9.místo Klárka Snopková, Agátka Ziembinská, Valča a Erik Adámkovi, Kuba Hanusek

2.kategorie

1.místo Claudie Wróblová (3.třída), 2.místo Anetka Červenková (1.B), 3.místo Marek Gábor (2.třída) a Liduška Tašková (2.třída), 4.-9.místo Kryštof Mikšík, Eliška Dadíková, Klárka Vopelková, Kristián Pompa, Barča Kroščenová, Katka Klepáčová

3.kategorie  

1.místo Nina Švorcová (3.třída), 2.místo Linda Seidlová, 3.místo Verča Bělíková (3.třída), 4.-5.místo Anetka Ziembinská, Anička Hejnová


Zobrazení: Alba | Podle data

MK Zpěváček Slezska


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...