Upozornění - doprava během opravy skřečoňského mostu

Vážení zákonní zástupci, po dobu opravy skřečoňského mostu bude veškerá doprava směrována na Novou Ves, a proto dojde k velké zátěži této trasy. MěÚ Bohumín zabezpečí pomocné autobusy, aby se děti bezpečně dopravily ze školy domů.

Od 18.4. budou vypravovány na trase Skřečoň - Nová Ves  autobusy v 13,10 hod. a 14,00 hod. (zastávka Skřečoň - pošta). "Školní autobus", kterým se ráno dopravují děti do školy, bude jezdit po stávající trase a zastavovat na daných zastávkách. Vzhledem k bezpečnosti žáků prosíme o poučení svých dětí o zvýšeném provozu a nebezpečí. Dané autobusy mohou samozřejmě využívat i ostatní cestující.
V případě dotazů se obraťte na vedení školy (596 033 145, 731 130 705).

Mgr. Renata Wybraniecová, ředitelka školy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...