Školní projekt "Ovoce a zelenina do škol"

Od školního roku 2017/2018 se projekt "Ovoce do škol" řídí  nařízením vlády č. 74/2017 ze dne 8.března 2017. Týká se všech žáků základních škol, tedy prvního i druhého stupně vč. přípravných tříd a dále škol speciálních.
 
V rámci projektu budou dostávat zdarma žáci 1. stupně naší školy:

  • neochucené mléko a mléčné výrobky
  • ovoce a zeleninu
  • doprovodný program pro oba projekty – „Ovoce a zelenina do škol“ „ Mléko do škol“

Projekty „Ovoce a zelenina do škol“ a „Mléko do škol“ zajišťuje pro naši školu firma MK Fruit s.r.o., která dodává žákům kvalitní čerstvé ovoce a zeleninu, exotické plody, mléčné výrobky mlékárny Tatra Hlinsko a také zajišťuje doprovodná opatření – oblíbené „Vitamínové dny.“

Plakát školní projekt evropská unie

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...