Protidrogový vlak 9.-10.5.

Jedná se o preventivní projekt založený na smyslovém prožitku, interaktivitě a rozšiřuje dosavadní přístupy k primární protidrogové prevenci. Cílem vlakového programu je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka
Protidrogový vlak 9.-10.5.

vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám. Cílovou skupinou jsou žáci a studenti všech typů škol a jejich učitelé. Jde především o děti a mládež ve věku 12 až 17 let. Další cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi a dospívajícími ve věku 10 až 17 let a další zástupci veřejnosti, kteří se zajímají o danou problematiku. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...