Příměstské tábory VESELÁ VĚDA pro objevitele

Tábor je určen pro malé badatele předškolního věku a 1. stupně ZŠ, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Děti se budou věnovat jednoduchým, věku přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky.
Příměstské tábory VESELÁ VĚDA pro objevitele

Tábor se koná od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00. Je zajištěn teplý oběd, svačina a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

Cena tábora: 2 970 Kč / týden (je možné hlásit se na jednotlivé dny, poté cena jednoho dne je 694 Kč)

Termín: 10.-14.7. a 14.- 18.8.

Registrace


"Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu je čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin. Na prázdniny 2023 jsme pro táborníky připravili dobrodružnou cestu plnou nových pokusů a poznatků. Prozkoumáme lidské tělo: Jak funguje srdce? Proč máme v těle játra? Zjistíme, co se dá poznávat v kuchyni (chutě, barvy a vůně v potravinách). Vypravíme se také ven za opylovači. Budeme zkoumat, jak žijí a co pro nás dělají. A i neživá příroda je zábava!  A na konci, kdo ví, třeba někdo dostane i naši největší cenu pro vědce, "Veselovědní nobelovku". Při cestě za Nobelovou cenou se dozvíme mnoho zajímavého o životě a objevech jejích nositelů.Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu je čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin."

Více informací na www.veselaveda.cz

 

 

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...