Preventivní programy a projekty

(ukázka kuřáckého hlenu, dehtu apod.), důsledcích  nadměrné konzumace cukru zejména v nápojích- kazivost zubů, obezita a její následky,  problematika konzumace energetických nápojů, závislost a škodlivost alkoholu (možnost vyzkoušení opileckých brýlí) a nástrahy internetu a sociálních sítí.

Žáci 5. a 6. třídy navštívili se svými učiteli Protidrogový vlak. Jedná se o preventivní projekt založený na smyslovém prožitku, interaktivitě a rozšiřuje dosavadní přístupy k primární protidrogové prevenci. Cílem vlakového programu je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám. 

Žáky 2. a 3. třídy navštívila ve škole Městská policie, která předala dětem mnoho cenných informací.

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Protidrogový vlak (5. + 6. třída)


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...