„PIKNIKEM TO ZAČALO, PIKNIKEM TO KONČÍ“

Srdečně Vás zveme na zahradní slavnost pořádanou rodiči MŠ Skřečoň, která se uskuteční u příležitosti svátku dětí a loučení s předškoláky

Jak sám název napovídá sejdeme se na dekách, jen omezené posezení pro babičky a dědečky bude připravené na lavicích se stoly.

MÍSTO: areál hasičské zbrojnice ve Skřečoni
DATUM A ČAS:  17.6.2022 od 15: hodin
PROGRAM:
- vystoupení dětí
- interaktivní odpoledne s Pavlem Novákem - písničky, tanečky, ponaučení, pohyb, soutěže,
   hry, zábava, úsměv a dobrá nálada
- tombola
- občerstvení zajištěno, v průběhu celého odpoledne je možno zakoupit teplé párky, sladké i
  slané balíčky
- pitný režim pro děti i dospělé je také zajištěn

Rádi bychom poprosili rodiče o pomoc s přípravou. Ve třídách je k dispozici rozpis (chystání laviček, pečení, prodej lístků,...). Prosíme také všechny rodiče o zakoupení drobného dárku pro děti do tomboly.

Třída žabičky - děti budou potřebovat ke svému vystoupení černé legíny a černé tričko, nejlépe s dlouhým rukávem. Oblečení přineste do 13.6.

TĚŠÍ SE NA VÁS VÝBOR RODIČŮ, PEDAGOGOVÉ I NEPEDAGOGOVÉ A PŘEDEVŠÍM VAŠE DĚTI.