Zpěváček ze Slezska 2024

Marie Anna Ondrašková, Lea Kastlová, Natálie Hozová, Mariana Tašková, Keana Hodlová, Aneta Červenková, Amálie Polášková, Florian Jurášek, Marek Gábor, Nina Švorcová, David Valuštík, Karolína Ligocká.

Všichni pilně nacvičovali, aby mohli v městském kole podat ty nejlepší výkony. Konkurence byla veliká, mohli jsme slyšet mnoho výrazných talentů.

Velmi nás potěšilo, že i naše předškolačka a žáci byli oceněni. V nejmladší kategorii získala 1.místo Marie Anna Odrašková (MŠ), 2. místo Natálie Hozová (1.tř.), ve II. kategorii se rovněž na 2. místě umístila Amálie Polášková (2.B) a IV. kategorii úspěšně reprezentovala Karolína Ligocká (7.tř.), která obsadila 3. místo.
Všem žákům gratulujeme k úspěchu a přejeme, aby jim zpěv i nadále přinášel radost.

Zpěváček Slezska (městské kolo pěvecké soutěže)