Záložka do knihy spojuje školy

světem pohádek, básní a příběhů. Výměnu záložek jsme využili k navázání spolupráce, poznávání jazyka a literatury ze Slovenské republiky. Spolužáci z naší partnerské školy pochází z obce Plavé Vozokany a právě tam od nás zamířilo 80 záložek, školní časopis a magnetky se žabičkami. Zanedlouho přišel balíček i nám. Potěšilo nás překvapení v podobě uvítacího dopisu, krásných záložek a knihy o Levicích. 

Projekt jsme obohatili návštěvou knihovny a čtenářskými aktivitami, zaměřenými na rozvoj kreativního čtení.Tento projekt plynule navazoval na projekt Labyrintem s knihou, který proběhl u příležitosti 100.výročí knihovny. Jeho součástí byla úniková hra, workshopy se spisovatelkou Klárou Smolíkovou a otevření knihobudky. Projekt Záložka do knihy spojuje školy byl další příležitostí a výzvou, probudit v žácích zájem o četbu. 

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Záložka do knihy spája školy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...