Výtvarná soutěž

Během celého listopadu se mohli žáci zapojit do školní soutěže, která souvisí se vzdělávacím projektem Moje město. Soutěžní podmínkou bylo namalovat budovu, která se nachází v Bohumíně. Žáci mohli vycházet ze své představivosti nebo použít předlohu.
Výtvarná soutěž

Mezi namalovanými budovami můžeme vidět městký úřad, nádraží, nemocnici, kostely, obchodní domy, zimní stadion, Penzion ve věži a další. Všechny děti odevzdaly velmi zdařilé obrázky. Proto se mohli ze sladké odměny těšit úplně všichni. Porota měla nelehký úkol a po dlouhém váhání přece jen vybrala nejzdařilejší obrázky. 

Přinášíme seznam jejich autorů:

1. třída Budai Ondra, Hodlová Keana

2. třída Snopková Klára, Kakosová Melánie

3.třída Pětroš Milan, Kolek Nataniel

4.třída Grabiec Amálie, Jurášek Damián, Bělíková Veronika

Zájemci si mohou výstavu obrázků prohlédnout na chodbě školy. 

Všem děkujeme za účast.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...