Sportovní úspěchy

Naši školu reprezentovali: Milan P., Vojta K., Lukáš K., Dan B., Dan J., Tomáš K., Anetka Č., Filip K., Kryštof M.

Další gratulace a pochvala míří do školky. Děti ze třídy motýlků si zasoutěžily ve sportovních hrách mateřských škol z Bohumína, Dolní Lutyně a Rychvaldu. Školku reprezentovali: Anetka W., Maruška O., Verunka K., Jeník P., Adámek D. a Ondrášek H. Děti vysoutěžily 2.místo ve štafetovém běhu, 1.místo ve skoku z místa, 1.místo v běhu přes překážky a 3.místo v hodu medicimbalem.

Gratulujeme také žákům 4. a 5. tříd, kteří se zúčastnili 9.listopadu městského kola florbalu a vybojovali 1.místo. Naši školu reprezentovali Adam Č.,  Matyáš D., Martin H., Damián J., Vítek L., Matyáš B. a Ondřej H. Tato sestava podala skvělý výkon a neprohrála ani jeden zápas.

Ještě jednou všem gratulujeme!

Florbal - městské kolo (2. + 3. třída)

2. MÍSTO