Prvňáčci se dočkali

Ve čtvrtek přišly děti do školy a místo připravených slabikářů zůstal pouze dopis, který po sobě zanechal kouzelník.V dopise děti našly návod, jak zpátky dostat své slabikáře. Jak se zmínil v dopise sám kouzelník, úkol pro nás nebyl jednoduchý. Spolu s dopisem totiž zanechal čtyři pohádkové karty, za kterými se skrýval příběh. „Zkuste přijít společnými silami na to, co se v pohádce odehrálo a mě přivedlo k tomu, použít kouzlo a nechat přes noc zmizet vaše slabikáře“. Děti nezahálely, pustily se do přemýšlení, a přece jen se podařilo vymyslet milou pohádku. Zanedlouho jsme našli za dveřmi naší třídy vzkaz, ve kterém nám bylo prozrazeno, že své slabikáře najedeme pod největším stromem ve škole.


Zobrazení: Alba | Podle data

Předávání slabikáře


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...