Pěšky do školy

plněním doprovodných úkolů. Například starší žáci zaznamenávali počet projíždějích aut kolem školy. Projekt pozitivně ovlivnil dopravní situaci. Během trvání projektu projelo denně přibližně 20 aut. Jakmile projekt skončil, počet aut se opět zvýšil a například v pondělí již kolem školy projelo 70 aut. 

Ve fotogralerii si můžete všimnout i dalších doprovodných aktivit tříd. Mladší žáčci malovali obrázky, koláže a do odznáčků zaznamenávali, jak se dopravili do školy. Starší žáci tvořili postavy z přírodních materiálů a nejrůznějšími způsoby ztvárňovali nápisy. Například svými těly. Bylo zajímavé pozorovat originální nápady a aktivity. Příští rok se opět zapojíme a projekt podpoříme. 

Choďte s námi pěšky do školy, v okolí školy bude bezpečněji.

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Pěšky do školy


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...