AKCE ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU – ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

ZÁŘÍ                            DRAKIÁDA přesun na říjen (Kublová, Kováčiková, Berková)

ŘÍJEN                          HALLOWEEN  (Hajdová, Klenová, Fajová,  Berková)

                                    TURNAJ FLORBAL II.ST (Pětroš)

LISTOPAD                  TURNAJ FOTBAL  II.ST (Pětroš)

                                    SPORTOVNÍ DEN HALA 22.11. 2019 (Pětroš, Hrabovská)

PROSINEC                  MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA (ŽÁCI IX. TŘÍDA)

                                    PLAVECKÝ DEN 17.12. 2019 (Bospor)

                                    SOUTĚŽ O NEJLÉPE VYZDOBENOU TŘÍDU (Foldynová)

                                    VÁNOČNÍ SOUTĚŽ (Wzientková, Fišerová)

LEDEN                         PYŽAMOVÝ DEN (Foldynová)

ÚNOR                         PEXESO I. St (Exnerová, Walicová)

                                    TURNAJ VOLEJBAL II. ST (Sobala, Smítalová, Fajová)

BŘEZEN                      MAŠKARNÍ PLES (Program žáků-Kováčiková)

DUBEN                       DEN FILMŮ (Sobala)

                                    SOUTĚŽ TALENTŮ (9.B)

KVĚTEN                      SOUTĚŽ O VÝJIMEČNÝ POKRM (Fajová, Pagáčová)

                                     NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE (Pětroš, Fajová)

                                     VYBÍJENÁ – II.ST DÍVKY (Korbelková, Folvarčná)

ČERVEN                      VÝLET PRO AKTIVNÍ ŽÁKY (Wzientková, Wybraniecová)

                                     DEN MAZLÍČKŮ (Smítalová+ŽP)

 

CELOROČNĚ               ČASOPIS ŽABIČKA (Fajová)

                                      SBĚR VÍČKA+ELEKTRO+BATERKY (Smítalová)

                                     NERF LIGA (Pětroš)

Žákovský parlament 2019/2020

Předseda parlamentu: Pipreková Adéla

              III.        Hrčka Matyáš, Plutová Veronika

            

             IV.A     Solichová Lucie, Tkadlec Petr  

                  

             IV.B     Ježíšek Denis, Bloksch Beno   

 

             V.        Cieslar Dominik, Kucharczyková Anežka    

 

             VI.      Bernatíková Viktorie, Pálka David      

 

             VII.    Stuš Vojtěch, Kožusznik Robin   

 

            VIII.A    Doležal Thomas, Peter Luděk  

 

            VIII.B    Ševčík Lukáš, Peter Josef   

             

             IX.A     Javoríková Veronika, Fonš Rudolf

 

             IX.B     Pipreková Adéla, Foltinková Jana