Kalendář akcí

Termínované akce:
2.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 2.+3.tř.) Z:p.Ulm
5.11. 8,00 beseda „Plazi“ (II.st.,40,- Kč) Z: p.Smí
7.11. 14,00 setkání VP,ŘŠ,TU (SŠ Bohumín) Z: Wy,Wz, Fi
8.11. 14,00 výběrové řízení SFŽP Z: ŘŠ,p.So, MěÚ
9.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 4.+5.tř.) Z:p.Ulm
13.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
14,00 II. PR - dle pokynů
16,00-17,30 konzultační hodiny Z: všichni PP
16,00 třídní schůzka 9.tř.-volba povolání
17,00 výbor SRPDŠ – dle pozvánek
14.11. 8,00 vánoční fotografování Z: ZŘ, TU
15.11. 8,00 soutěž ZOO Z: p.Smí
16.11. „Sportovní den“ (sportovní hala) Z: p. Pě, Ulm
8,00 – 10,00 I.stupeň
10,00 – 12,00 II.stupeň
17.11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
20.11. 8,30 KŠ „Nejsledovanější“ (film, K3,8.A, 50,- Kč) Z: TU
10,00 volba povolání (9.tř.,KD Orlová) Z: TU
23.11. 8,30 MK florbal (II.st.) Z: p.Pě
9,00 beseda - knihovna (9.tř.) Z: Wz
24.11. Vánoční trhy Bohumín-vystoupení Z: MŠ
26.11. 9,00 návštěva SPC Ostrava-sluchové postižení Z: VP, TU
27.11. 8,30 KŠ „Vánoční čas“ (divadlo,1.-4.tř.,79,- Kč) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
28.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
29.11. 8,30 miniházená (2.+3.tř.) Z: Ulm
9,00 volba povolání (IPS Karviná,9.tř.) Z: TU
10,00 návštěva SPC Ostrava-vady řeči Z: VP, TU
3.1. - zahájení výuky po vánočních prázdninách
8.1. 14,00 - pracovní porada Z: všichni PP
       15,30- 17,00 konzultační hodiny, TS s rodiči
       16,30 - výbor SRPDŠ ( dle pozvánek)
9.1. 14,00 - výchovná komise Z: p.Kub, Soch, ZŘ, ŘŠ
10.1. 8,00 - plavání 1. – 3.třída (dle rozpisu)
         7,40 autobus 2.+3.tř.
         8,55 autobus 1.třída Z: TU
10.1. 8,20 - 3.kolo školní ligy miniházené (I.st., DDM) Z:p.Ulmanová
13.1.-18.1. lyžařský výcvik (dle pokynů) Z: p.Pětroš, p.Klenová
18.1. 19,00 školní ples Z: SRPDŠ + vedení školy
22.1. 14,00 - III.PR – dle pokynů Z: všichni PP
23.1. 8,30 - KŠ „Oheň, země, voda “(K 3, 2.,3.AB 65,- Kč) Z: TU
        12,15 - KŠ „Science show“ (K3,5.-7.tř., 8.B,9.tř.,65,- Kč) Z: TU
24.1. 8,30 - MK skok vysoký (ZŠ ČSA) Z: p. Pětroš
28.1. 8,30 - KŠ divadlo„Čtyřlístek“ (DL Ostrava,2.-4.tř.,50,- Kč)
                   autobus 7,50 h. Z: TU
31.1. rozdání pololetního vysvědcení (4.vyučovací h.) Z: TU
1.2. - pololetní prázdniny pro žáky