Kalendář akcí

Termínované akce:
2.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 2.+3.tř.) Z:p.Ulm
5.11. 8,00 beseda „Plazi“ (II.st.,40,- Kč) Z: p.Smí
7.11. 14,00 setkání VP,ŘŠ,TU (SŠ Bohumín) Z: Wy,Wz, Fi
8.11. 14,00 výběrové řízení SFŽP Z: ŘŠ,p.So, MěÚ
9.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 4.+5.tř.) Z:p.Ulm
13.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
14,00 II. PR - dle pokynů
16,00-17,30 konzultační hodiny Z: všichni PP
16,00 třídní schůzka 9.tř.-volba povolání
17,00 výbor SRPDŠ – dle pozvánek
14.11. 8,00 vánoční fotografování Z: ZŘ, TU
15.11. 8,00 soutěž ZOO Z: p.Smí
16.11. „Sportovní den“ (sportovní hala) Z: p. Pě, Ulm
8,00 – 10,00 I.stupeň
10,00 – 12,00 II.stupeň
17.11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
20.11. 8,30 KŠ „Nejsledovanější“ (film, K3,8.A, 50,- Kč) Z: TU
10,00 volba povolání (9.tř.,KD Orlová) Z: TU
23.11. 8,30 MK florbal (II.st.) Z: p.Pě
9,00 beseda - knihovna (9.tř.) Z: Wz
24.11. Vánoční trhy Bohumín-vystoupení Z: MŠ
26.11. 9,00 návštěva SPC Ostrava-sluchové postižení Z: VP, TU
27.11. 8,30 KŠ „Vánoční čas“ (divadlo,1.-4.tř.,79,- Kč) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
28.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
29.11. 8,30 miniházená (2.+3.tř.) Z: Ulm
9,00 volba povolání (IPS Karviná,9.tř.) Z: TU
10,00 návštěva SPC Ostrava-vady řeči Z: VP, TU
4.6. 8,00 atletické závody Z: Pě,So
     15,30-16,30 konzultace, třídní schůzky Z: PP
5.6. výlet pro aktivní žáky Z: Wz, Wy
6.6.+7.6. školní výlet 9.tř. Z: Fi, Wz
10.6. 14,30 schůzka KŠ K3 Z: Wz
13.6. 8,00 dopravní výchova (DH, 4.tř.) Z: TU
         korfbalový turnaj Z: Pě
         9,00 „Šachový přebor škol“ Z: p.Cie
14.6. školní výlet 1.tř.,2.tř.,3.AB Z: TU
18.6. 8,30 „nejlepší čtenář“ (knihovna Bo) Z: Pag
       14,00 V.PR – klasifikační část Z: všichni PP
19.6. 9,00 vystoupení „Radost+Impuls“ (K3, 2.tř.,7.AB,8.B,9.tř.) Z: TU
       10,00 „Předčítání“ (1.-3.tř., akce knihovny) Z: TU
       14,00 školská rada Z: Fi, Fo, Wy
20.6. třídnické práce (I.st. do 11,40h. , II.st. do 12,35 h.) Z: TU
        10,00 vystoupení „Radost+Impuls“ (K3, I.st.,6.tř.) Z: TU
         exkurze - ČT Ostrava (2.tř.) Z: TU
21.6. třídní výlet 4.tř.,5.tř.,6.tř.,7.B,8.AB Z: TU
24.6. třídní výlet 7.A
25.6. 13,00 V.PR-hodnotící část Z: PP
         16,00 slavnostní vyřazení žáků 9.třídy (tělocvična) Z: TU
26.6. plavecký den (8,00-10,00 I.st., 10,00 – 12,00 II.st) Z: Pě, Ulm
28.6. 8,15 slavnostní ukončení školního roku – hřiště(tělocvična) – dle pokynů
 
od 26.6. ukončeno stravování