Kalendář akcí

Termínované akce:
2.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 2.+3.tř.) Z:p.Ulm
5.11. 8,00 beseda „Plazi“ (II.st.,40,- Kč) Z: p.Smí
7.11. 14,00 setkání VP,ŘŠ,TU (SŠ Bohumín) Z: Wy,Wz, Fi
8.11. 14,00 výběrové řízení SFŽP Z: ŘŠ,p.So, MěÚ
9.11. 8,30 MK florbal (Bospor hala, 4.+5.tř.) Z:p.Ulm
13.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
14,00 II. PR - dle pokynů
16,00-17,30 konzultační hodiny Z: všichni PP
16,00 třídní schůzka 9.tř.-volba povolání
17,00 výbor SRPDŠ – dle pozvánek
14.11. 8,00 vánoční fotografování Z: ZŘ, TU
15.11. 8,00 soutěž ZOO Z: p.Smí
16.11. „Sportovní den“ (sportovní hala) Z: p. Pě, Ulm
8,00 – 10,00 I.stupeň
10,00 – 12,00 II.stupeň
17.11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
20.11. 8,30 KŠ „Nejsledovanější“ (film, K3,8.A, 50,- Kč) Z: TU
10,00 volba povolání (9.tř.,KD Orlová) Z: TU
23.11. 8,30 MK florbal (II.st.) Z: p.Pě
9,00 beseda - knihovna (9.tř.) Z: Wz
24.11. Vánoční trhy Bohumín-vystoupení Z: MŠ
26.11. 9,00 návštěva SPC Ostrava-sluchové postižení Z: VP, TU
27.11. 8,30 KŠ „Vánoční čas“ (divadlo,1.-4.tř.,79,- Kč) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
28.11. 8,00 beseda s hasiči (2.tř.)
9,00 beseda s hasiči (6.tř.) Z: TU
9,00 olympiáda ČJ – školní kolo (8.+9.tř.) Z: Wz
29.11. 8,30 miniházená (2.+3.tř.) Z: Ulm
9,00 volba povolání (IPS Karviná,9.tř.) Z: TU
10,00 návštěva SPC Ostrava-vady řeči Z: VP, TU
 
1.11. přírodovědná exkurze do psího útulku 5.tř. Z: TU
         8,00 MK florbal 2.+3.tř. Z: Kov, Ště
5.11. 10,00 SPC Karviná (I.tř.) Z: VP, TU
         10,55 volba povolání SPŠ Karviná 9.B
         11,50 volba povolání SPŠ Karviná 9.A Z: VP
         12,00 výchovná komise (I.tř.) Z: ZŘ,TU
6.11. 14,00 setkání VP,ŘŠ,TU (SŠ Bohumín) Z: Wy, Wz, Smí,Ha
8.11. 8,00 MK florbal 4.+ 5.tř. Z: Ku, Ex
12.11. 8,45 divadlo „Dášenka“ (DL Ostrava,1.-5.tř.,60,- Kč) Z: TU autobus 8,00 h.
         13,00 školení PC Z: ŘŠ
14.11. 8,00 vánoční focení Z: ZŘ, TU
           8,00 soutěž v ZOO Ostrava Z: Smí
17.11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
18.11. 10,00 divadlo „Bouře“ (DL Ostrava, 7.-9.tř.,60,- Kč) Z: TU autobus 9,15 h.
19.11. 14,00 II. PR - dle pokynů
           16,00-17,30 konzultační hodiny Z: všichni PP
           16,00 třídní schůzka 5.tř. + 9.tř.-volba povolání
           17,30 výbor SRPDŠ – dle pozvánek
21.11. 10,00 volba povolání (Orlová, burza škol) Z: TU, VP
21.11.+22.11. DVPP p.Fišerová, Folvarčná
22.11. „Sportovní den“ (sportovní hala) Z: p. Pě, Hra
            8,00 – 10,00 I.stupeň
          10,00 – 12,00 II.stupeň
28.11. 8,00 2.kolo „Školní liga miniházené“ (2.+3.tř.) Z: Hra, TU
29.11. 8,00 MK florbal Z: p.Pě
 
„Čtení pro prvňáčky“ – ve spolupráci s knihovnou Skřečoň, datum bude upřesněno