Kalendář akcí

KALENDÁŘ AKCÍ V MŠ NA MĚSÍC ŘÍJEN 2019
 
Společné akce všech tříd:
12. 10. od 10 hod do 12 hod. akce s rodiči v aquaparku Bospor –
PLAVEME PRSA - ve spolupráci s PROFIT 12 (proběhne ocenění dětí za sběr
PET víček)
 
1. TŘÍDA:
2. 10. pečení z podzimní záhradky – dopoledne
9. 10. Canisterapie- v 10:00 hodin, dle počasí venku
21. 10. Podzimní galerie – tvoříme obrazy z přírodnin pro
 
radost
 
24. 10. tvoření na charitativní jarmark
2.TŘÍDA:
9. 10. Canisterapie – 9:15 hodin, dle počasí venku
23. 10. návštěva záchranné stanice v Bartošovicích
(odjezd v 8:15 hod. od bývalé pošty)
 
3.TŘÍDA:
18. 10. v 9:30 hod. Podzim v Knihovně Bohumín - Skřečoň
23. 10. návštěva záchranné stanice v Bartošovicích
(odjezd v 8:15 hod. od bývalé pošty)
po stopách skřítka Podzimníka – vycházky za krásami podzimu
návštěva Hobby parku v Bohumíně (termín bude upřesněn dle počasí)
Specificky zaměřené činnosti:
 
Metoda dobrého startu – každé pondělí a úterý dopoledne dle skupiny
Angličtina – každé pondělí a úterý dle skupiny – 12:00 – 12:30
Šachy – každý čtvrtek v 10:00 hod.
Konzultace pro rodiče – po předchozí domluvě s učitelkou
KALENDÁŘ AKCÍ V MŠ NA MĚSÍC ŘÍJEN 2019
 
Společné akce všech tříd:
12. 10. od 10 hod do 12 hod. akce s rodiči v aquaparku Bospor –
PLAVEME PRSA - ve spolupráci s PROFIT 12 (proběhne ocenění dětí za sběr
PET víček)
 
1. TŘÍDA:
2. 10. pečení z podzimní záhradky – dopoledne
9. 10. Canisterapie- v 10:00 hodin, dle počasí venku
21. 10. Podzimní galerie – tvoříme obrazy z přírodnin pro radost
24. 10. tvoření na charitativní jarmark
 
2.TŘÍDA:
9. 10. Canisterapie – 9:15 hodin, dle počasí venku
23. 10. návštěva záchranné stanice v Bartošovicích
(odjezd v 8:15 hod. od bývalé pošty)
 
3.TŘÍDA:
18. 10. v 9:30 hod. Podzim v Knihovně Bohumín - Skřečoň
23. 10. návštěva záchranné stanice v Bartošovicích
(odjezd v 8:15 hod. od bývalé pošty)
po stopách skřítka Podzimníka – vycházky za krásami podzimu
návštěva Hobby parku v Bohumíně (termín bude upřesněn dle počasí)
 
Specificky zaměřené činnosti:
 
Metoda dobrého startu – každé pondělí a úterý dopoledne dle skupiny
Angličtina – každé pondělí a úterý dle skupiny – 12:00 – 12:30
Šachy – každý čtvrtek v 10:00 hod.
Konzultace pro rodiče – po předchozí domluvě s učitelkou